HACKED BY H.I.S.C. Team !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HACKED BY H.I.S.C. Team !!!

GreetZZ to Mistress Lizzy :P
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kome će pripasti Hobbit?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ch4ng3r___
Administrator
Administrator
ch4ng3r___


Male
Broj postova : 355
Age : 31
Lokacija : Split
Registration date : 30.04.2007

Kome će pripasti Hobbit? Empty
PostajNaslov: Kome će pripasti Hobbit?   Kome će pripasti Hobbit? Icon_minitimepet svi 18, 2007 7:40 am

Kome će pripasti Hobbit? 0177007.17
Kako natezanjima s Peterom Jacksonom nikad kraja, New Line odlučio je filmsku adaptaciju Hobbita povjeriti drugome. U igri je Sam Raimi, još jedan fantasy-genij.

Sam Raimi, redatelj Darkmana, i Spidermana, mogao bi postati nasljednik Jacksonova monopola na adaptaciju Tolkienovih djela, piše Filmski.net.

Raimi je New Lineov potencijalni kandidat za mjesto redatelja prednastavka kultne trilogije Gospodar prstenova - The Hobbit.

Ovaj iznenađujući obrat se dogodio nakon višemjesečnog natezanja na liniji Peter Jackson – New Line Cinema, točnije zbog Jacksonovih optužbi da New Line nije pravilno raspodijelio profit od filma.

Jacksona je dopalo svega četvrt milijarde dolara, tako da pravednu naknadu za svoj rad i trud sada utjeruje na sudu.

Jedan od čelnika New Linea Bob Shaye nedavno je izjavio kako ne želi više vidjeti Jacksona, pogotovo ne u redateljskoj stolici.

No, Ian McKellen je stao na Jacksonovu stranu i odlučio ne glumiti u filmu ako ga on ne režira, pa se čini kako je s novozelandskim fantasy-genijem Shaye izgubio i naratora - Gandalfa.

S druge strane, kuća New Line je otkupila prava na film s vremenskim ograničenjem, tako da snimanje mora početi što prije. Kako se problemima s Jacksonom ne nazire kraj, upošljavanje novog redatelja bilo je jedino rješenje, pa su se čelnici New Linea krajem 2006., u najvećoj tajnosti, sastali sa Samom Raimijem, no zasad nije postignut dogovor.

Raimi je dosta zauzet u posljednje vrijeme, nedavno je najavljeno da će režirati The Shado, a šuška se i o snimanju Spidermana 4.

Treća, pak, strana, MGM studio, zadužen za distribuciju franšize i suvlasnik prava za film, preko glasnogovornika je pustio glas kako nema ni govora o tome da je Jackson eliminiran, prenosi Filmski.net.

The Hobbit je dječja priča J. R. R. Tolkiena objavljena 1937., a smatra se uvodom u Gospodara prstenova. Vlasnik svih prava na Hobbita, kao i na ostala Tolkienova djela je Saul Zaenz, 86-godišnji i višestruko nagrađivani američki producent.
[Vrh] Go down
http://calypso.niceboard.com
Ficho_gv87
Archangel
Archangel
Ficho_gv87


Male
Broj postova : 481
Age : 32
Lokacija : East River-Fiume Est-Istočna Rijeka
Registration date : 02.05.2007

Kome će pripasti Hobbit? Empty
PostajNaslov: Re: Kome će pripasti Hobbit?   Kome će pripasti Hobbit? Icon_minitimepet svi 18, 2007 9:32 am

Sami je odličan redatelj,ali svaki redatelj ima nešto svoje,a ja sam se navikao na Jacksona i bilo bi logično da Hobita koji je vezan na Gospodara prstenova režirao upravo on...
Inače pročitao sam tu knjigu jako davno i dosta je dobra...
[Vrh] Go down
http://letecimedvjedici87.blog.hr
 
Kome će pripasti Hobbit?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HACKED BY H.I.S.C. Team !!! :: Zabava :: Film i Tv-
Forum(o)Bir: